چرک نویس

 • عکس/قفل خلاقانه پراید و دنده خلاقانه پیکان    عکس/قفل خلاقانه پراید و دنده خلاقانه پیکان

  امان از این پراید های بیست میلیونی...

 • گریم متفاوت از خانوم بازیگر    گریم متفاوت از خانوم بازیگر

  فاطمه گودرزی کاکتوس عاشقانه به تازگی فاطمه گودرزی عکسی متفاوت از خود در اینستاگرام منتشر کرده . همچنین اعلام شده است که این چهره مربوط به سریالی نمی باشد بلکه یک تست گریم است که احتمال میرود در پشت صحنه مجموعه ی “جاده چالوس” انجام شده باشد .

 • این مرد امیدی به مرگ ندارد!    این مرد امیدی به مرگ ندارد!

  پیرترین و قدیمی‌ترین انسان زنده دنیا امید خود را برای مردن از دست داده است! جام جم نوشت: یک مرد سالخورده هندی الاصل به نام «ماهاشتا موراسی» ادعا می‌کند در سال ۱۸۳۵ متولد شده است، می‌گوید گویا مرگ وی را فراموش کرده است و به همین دلیل امید خود را…

 • مردی با۲۹۰ زن + عکس    مردی با۲۹۰ زن + عکس

  جواد الحطاب یکی از گزارشگران شبکه تلویزیونی العربیه در بغداد، روز جمعه ۶-۶-۲۰۱۴ گزارشی در باره یونس بحری یک از شهروندان عراقی که با ازدواج با ۲۹۰ زن رکورد تعدد همسران و فرزندان و نوه ها در قرن بیستم را به خود اختصاص داده بود گزارشی تهیه کرد. به…

 • از نشستن تا بخور و بخواب!    از نشستن تا بخور و بخواب!

  انجام دادن تکراری کارهای روزانه مثل طریقه مسواک زدن، نفس کشیدن، خوردن، خوابیدن و… دلیل بر درست بودن یا صحیح انجام دادن آنها نیست. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که راه های دیگری هم برای بهتر انجام دادن آن فعالیت وجود دارد تا سلامت بیشتر ما را تأمین…

 • بیشتر

موضوع: عکس/قفل خلاقانه پراید و دنده خلاقانه پیکان

عکس/قفل خلاقانه پراید و دنده خلاقانه پیکان

امان از این پراید های بیست میلیونی...

موضوع: گریم متفاوت از خانوم بازیگر

فاطمه گودرزی کاکتوس عاشقانهفاطمه گودرزی کاکتوس عاشقانه

به تازگی فاطمه گودرزی عکسی متفاوت از خود در اینستاگرام منتشر کرده .

همچنین اعلام شده است که این چهره مربوط به سریالی نمی باشد بلکه یک تست گریم است که احتمال میرود در پشت صحنه مجموعه ی “جاده چالوس” انجام شده باشد .


موضوع: این مرد امیدی به مرگ ندارد!

این مرد امیدی به مرگ ندارد!

پیرترین و قدیمی‌ترین انسان زنده دنیا امید خود را برای مردن از دست داده است!

جام جم نوشت: یک مرد سالخورده هندی الاصل به نام «ماهاشتا موراسی» ادعا می‌کند در سال ۱۸۳۵ متولد شده است، می‌گوید گویا مرگ وی را فراموش کرده است و به همین دلیل امید خود را برای مردن از دست داده است!

به گفته مقامات هندی، فرزندان و نوه‌های این پینه دوز از دنیا رفته‌اند و به نظر می‌رسد او قدیمی‌ترین انسان زنده در جهان است.

موضوع: مردی با۲۹۰ زن + عکس

جواد الحطاب یکی از گزارشگران شبکه تلویزیونی العربیه در بغداد، روز جمعه ۶-۶-۲۰۱۴ گزارشی در باره یونس بحری یک از شهروندان عراقی که با ازدواج با ۲۹۰ زن رکورد تعدد همسران و فرزندان و نوه ها در قرن بیستم را به خود اختصاص داده بود گزارشی تهیه کرد.

مردی با۲۹۰ زن + عکس


به گزارش العربیه وی گزارش خود را با مقدمه‌ای که خود یونس بحری در زندگی نامه‌اش نوشته آغاز کرده است. بحری در زندگینامه خود می‌نویسد: “در ماه اول قرن بیستم متولد شدم، ۱۶ ایستگاه رادیویی تاسیس کردم، به ۱۷ زبان بیگانه تسلط دارم، ۱۵ گذرنامه از کشورهای مختلف را به همراه خود دارم، با ۹۰ زن به صورت شرعی و با بیش از ۲۰۰ زن به صورت قانونی ازدواج کردم، پدر ۳۶۵ فرزند ذکور هستم، تعداد دخترانم را نمی‌دانم، دارای بیش از ۱۰۰۰ نوه هستم، چهار بار به اعدام محکوم شدم و با سران بسیاری از کشورهای جهان دوستم و آنها را ملاقات کردم”.
پیش از جواد الحطاب، سیار الجمیل نویسنده و پژوهشگر عراقی در باره این شهروند اعجوبه عراقی تحقیق کرده بود.
وی در مقدمه تحقیق خود این سؤال را مطرح می‌کند:” آیا مردی با چنین ویژگی‌هایی اعجوبه نیست؟ آیا در قرن بیستم در جهان عربی کسی را سراغ دارید که تعداد فرزندانش به تعداد فرزندان یونس البحری برسند؟ آیا نباید حداقل شرایطی که به این انسان این توان را داد تا اینهمه زن و فرزند و نوه داشته باشد را بشناسیم؟ آن هم در کشوری چون عراق در اوایل قرن بیستم ؟”.

موضوع: از نشستن تا بخور و بخواب!

از نشستن تا بخور و بخواب!

انجام دادن تکراری کارهای روزانه مثل طریقه مسواک زدن، نفس کشیدن، خوردن، خوابیدن و… دلیل بر درست بودن یا صحیح انجام دادن آنها نیست. اگر کمی دقت کنید متوجه می شوید که راه های دیگری هم برای بهتر انجام دادن آن فعالیت وجود دارد تا سلامت بیشتر ما را تأمین کند. این راهها را در ادامه مطلب این ایمیل بخوانید.
نفس کشیدن: به طور روزانه هر انسان حدود ۱۷ هزار بار نفس می کشد، اما شاید روش نفس کشیدن صحیح نباشد.

نفس های عمیق که با کمک ماهیچه دیافراگم انجام می شود، باعث افزایش بنیه بدن و کاهش خستگی مفرط می شود. همچنین تنفس صحیح باعث بهبود عملکرد جسمی می شود. اغلب مردم از قفسه سینه نفس می کشند و از دیافراگم کمک نمی گیرند. نفس عمیق به ویژه هنگام ورزش کردن تاثیر مثبتی روی میزان اکسیژن دریافتی می گذارد.

خوردن: گفته می شود، صبحانه نخوردن برای بدن مضر است، مصرف بیش از حد گوشت قرمز به سلامت آسیب می رساند و… اما آنچه باید بدانید این است که حتی غذای سالم اگر بدون جویدن کامل و با سرعت زیاد خورده شود، در بدن اختلال به وجود می آورد. در این شرایط پیغام سیر شدن به مغز نمی رسد و در نتیجه فرد با خطر چاقی مفرط روبه رو می شود.

موضوع: سمبل ایمیل نام کودک چینی شد!

سمبل ایمیل نام کودک چینی شد!

خبرگزاری مهر: یک زوج چینی در جستجوی اسم برای فرزند تازه متولد شده خود، تصمیم گرفتند سمبل ایمیل، @ را به عنوان نام فرزند خود انتخاب کنند.
یک زوج چینی در جستجوی اسم برای فرزند تازه متولد شده خود، تصمیم گرفتند سمبل ایمیل، @ را به عنوان نام فرزند خود انتخاب کنند.

این نخستین بار نیست که والدین چینی از سمبل @ به عنوان نام فرزند خود استفاده می کنند. به همین علت یک مقام دولتی پیشنهاد داده است که این سمبل را در زبان چینی رسما به عنوان نام افراد به ثبت برسانند.

براساس گزارش واشنگتن پست، در زبان چینی الفبا استفاده نمی شود، بلکه کلمات جدید، اسامی خارجی یا ایده های نو به کمک در کنار قرار دادن هجاها شکل می گیرند.

در حال حاضر تنها ۱۲۹ اسم وجود دارد که برای بیش از ۸۷ درصد از نام های خانوادگی چینی استفاده می شود.

در زبان چینی @ که از دو حرف a و t تشکیل شده به معنی "او را دوست بدار" است.

در این خصوص "لی یومینگ"، معاون مدیر کمیسیون زبان در دولت اظهار داشت:
"پدر این نوزاد مدعی است که در تمام دنیا @ سمبل ایمیل است اما وی از این کلمه در معنای چینی آن استفاده می کند."